wtorek, 10 stycznia 2012

Series

Tak postanowiłam, że napiszę o serialach, które są moimi ulubionymi i bardzo je polecam :)


1.na pierwszym miejscu mam "Pamiętniki Wampirów"


w skrócie, serial opowiada losy Eleny, która zakochała się w wampirze(Który nie pije ludzkiej krwi, jest z natury dobry). Później pojawia się jego brat, który jak się okazuje, jest zły. Gra typowo czarny charakter. Jednak między Eleną, a drugim 'złym' wampirem zaczyna coś iskrzyć :) . Jak już obejrzy się jeden odcinek, to tak wciąga, że zaraz włącza się następny!
Tu możecie zobaczyć odcinki2.Na drugim miejscu "Gossip girl" czyli plotkara :)


To chyba ogląda lub oglądała większość z was :) "Plotkara opisuje wszystkie nowiny i plotki dotyczące elity nastolatków Manhattanu - od wydarzeń szkolnych do najgłośniejszych, dekadenckich imprez. Oprócz najnowszych plotek dotyczących wybuchowej przyjaźni Sereny i Blair, rozkwitającego romansu Dana i Sereny, związku Nate'a i Blair, eskapad Chucka oraz wkroczenia dziewczyny z Brooklynu do olśniewającego towarzystwa, jest wiele innych tematów. Nawet najbardziej skrywane sekrety bohaterów nie pozostaną długo w ukryciu."
Tu możecie zobaczyć odcinki


3.Rodzinka.pl


Pięcioosobowa rodzinka Boskich, mieszkająca w Warszawie :) Fajna, polska komedia ;) Główną rolę gra Tomasz Karolak i Małgorzata Kożuchowska, czyli Ludwik i Natalia. Razem wychowują trójkę synów: Tomka, Kubę i Kacpra (kocham jego śmiech :D ).


4. Glee


Tak właściwie to dawno tego nie oglądałam :) jest to serial musicalowo-komediowy, zdobył wiele nagród(57 i 144 nominacji)  Serial wykorzystuje negatywne stereotypy o młodzieży, wywołał dyskusje na temat rasizmu i homofobii, macierzyństwa nieletnich i stosunków rodzinnych. Nauczyciel języka hiszpańskiego, chciał przywrócić do świetności dawny klub muzyczno-taneczny "Glee".
tu możecie zobaczyć odcinki

5.Skins


Brytyjski serial, opowiadający o życiu grupy nastolatków z Bristolu. Według mnie jest trochę wulgarny i kontrowersyjny, więc zapewne nie każdemu się spodoba :) Bohaterowie wychowują się w rodzinach, gdzie zażywa się różne środki odurzające, narkotyki, pije alkohol, pali papierosy i przeklina.
Tu możecie zobaczyć odcinki

-
Nie są to wszystkie, ale te takie główne, które oglądam najczęściej ;)
Dobranoc!

3 komentarze:

Bardzo dziękuję za każdy pozostawiony komentarz :) Za wszystkie się odwdzięczam ;)