poniedziałek, 12 marca 2012

Ps Kocham Cię

Kiedyś oglądaliśmy na lekcji ciekawy film, ale tak jak zawsze nie dokończyliśmy, więc postanowiłam obejrzec go w domu ;) Jego tytuł to "P.s Kocham Cie". Uwielbiam takie filmy -  wzruszające, a jednocześnie zabawne..
Holly i Gerry byli idealnym małżeństwem. Pomimo licznych kłótni zawsze się godzili. Gdy nagle stało się coś okropnego-nagła śmierc Gerry'ego. Holly długo nie mogła dojśc do siebie, jednak w dniu jej 30 urodzin, dostała tort wraz z listem od jej zmarłego męża ;)

A wy oglądałyście go? Podobał się wam? ;) 

7 komentarzy:

 1. Oglądałam, ale nie wzruszył mnie tak bardzo jak "Pamiętnik", to przyjemny, babski film, jednak czegoś mi w nim brakowało, zwłaszcza od przyjazdu Holly do Irlandii (mam nadzieje, że dobrze pamiętam :P).

  OdpowiedzUsuń
 2. książka jakoś bardziej przypadła mi do gustu a czytałam ją po filmie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. oglądałam, bardzo ciekawa historia, ale zgadzam się z koleżanką wyżej, Pamiętnik jednak miażdży :) dzięki za odwiedziny i pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 4. ja niestety nie oglądałam więc nic nie moge powiedzieć na ten temat .. ;)
  ale może kiedyś obejrzę , pozdrawiam ! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. wydaje się ciekawy, muszę obejrzeć ;P

  OdpowiedzUsuń
 6. Najpierw przeczytałam książkę, później obejrzałam film, oczywiście książka jest lepsza, zawiera więcej szczegółów, uczy dystansu do siebie, i tego że nie ma czasu marnować życia i miłości na bezsensowne fochy :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Jedna z lepszych komedii romantycznych ;)

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za każdy pozostawiony komentarz :) Za wszystkie się odwdzięczam ;)